Lash lifting & botox Bomb

Lash lifting pomůže dosáhnou natočení přírodních řas. Laminace řas vytváří atraktivní dlouhotrvající natočení s efektem delších, silnějších a tmavších řas během chvilky. Výsledný efekt přetrvává 6-8 týdnů. Už se nemusíte obávat nevýrazných, rovných řas.

Trvalá na řasy vás zachrání!

kbk studio - logo
spodni_zlata_lista

Lash Lifting se provádí na řasy pomocí 3D natáček. U Lash Liftingu se jednoduše VAŠE řasy s trvalou lash liftingem nadzvednou směrem nahoru k obočí. Vzniká zatočení a líčení je mnohem lehčí. LASH BOTOX BOMB – extrémně účinná profesionální vyživující kůra na řasy, která o 100% zvyšuje objem přírodní řasy díky jedinečnému složení nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, aminokyselin, keratinu, bambuckého másla, arganu, ricinu, vitaminu E a dalších. Uzdravuje, urychluje růst a výrazně posiluje přírodní řasy.

Výsledek na řasách?

Oči se rozjasní, opticky zvětší, oko se otevře, obličej působí živěji. Zvýrazní se přirozená linie řas a tím i celého oka. Vyniknou i krátké a řídké řasy. Nanášení řasenky je mnohem jednodušší a rychlejší. Pohled je neodolatelný a přitažlivý. Dlouhé, krátké či rovné řasy jsou krásně natočené a vytvoří půvabný vějíř.

Lash lifting
kbk studio - logo

© 2020 Beata Kučerová – všechna práva vyhrazena