Permanentní Makeup

Sebevědomá v každé situaci! Přesně takový pocit Vám dodá profesionálně provedený permanentní make-up. Permanentní líčení zakryje drobné nedokonalosti. Neostýchejte se na nás obrátit s konzultací pro tetování obočí, očních linek či tetování rtů. Provádíme i moderní techniku microblandingu obočí což je prozatím jediná metoda pro dosažení přirozeného vzhledu. Buďte mladší ze dne na den!

kbk studio - logo
spodni_zlata_lista

Permanentní make-up, neboli mikropigmentace, je označení pro specifickou kosmetickou metodu líčení, při které se implantují lehká přírodní barviva do zárodečné vrstvy pokožky speciálním elektrickým přístrojem. Barviva se pak postupně přirozeným způsobem v kombinaci s UV zářením odbourávají. Jedná se tedy o povrchovou záležitost, jejíž působení je časově omezeno na dobu 1 – 4 let, účinek nezůstává po celý život, jako tomu je např. u tetování. Výsledkem aplikace permanentního make-upu jsou přirozené kontury, které dokáží podtrhnout pěkné rysy v obličeji a skrýt jeho nedostatky. Ideální věk pro PM je 18 – 90 let, je tedy vhodný pro každého.

Proč zvolit permanetní make-up

Permanentní make-up jsem absolvovala v Perfect Acadamy nejlepší akademie v ČR, kteří se školí po celém světě. Účastníkům vzdělávacího kurzu je udělován certifikát až po absolvování náročného tréninku, který může trvat až půl roku. Nemusíte se tak bát, že se dostanete pod ruku někoho, kdo svůj certifikát obdržel po jednom víkendu v učebně.

Pracujeme s pigmenty Hanami®

Vysoce kvalitní pigmenty na permanentní make-up, které byly vytvořeny pomocí inovativní a patentované technologie NOVOXX TECHNOLOGY. Jsou 100% biologicky kompatibilní s naším tělem. Stabilizují mikrobiální čistotu a kombinací minerálních látek působí proti zánětu a napomáhá procesu hojení pigmentace. Kromě toho působí antioxidačně, což prodlužuje životaschopnost pigmentů v pokožce. Pigmenty Hanami splňují nejvyšší standardy sterility. Jejich pigmenty se nemění na nežádoucí červenou, růžovou nebo lososovou barvu. Pigmenty neobsahují těžké kovy škodlivé pro zdraví.

Aquarellelips
kbk studio - logo

© 2020 Beata Kučerová – všechna práva vyhrazena