Radiofrekvenční ošetření pleti

Radiofrekvenční vlny jsou blahodárné nejen pro omlazení pokožky, ale také pro korekci vrásek či jizev. Při profesionálním ošetření touto moderní kosmetickou metodou dochází zároveň ke zjemňování jemných linií obličeje a zpevnění obrysů obličeje.

Dejte pokožce profesionální péči, odměnou bude krásný vzhled!

kbk studio - logo
spodni_zlata_lista

Radiofrekvenční ošetření pleti se používá zejména v oblasti obličeje. Tato metoda ošetření pokožky se používá pro její omlazení, vrásky, korekce jizev a i na zlepšení stavu pokožky. Radiofrekvenční ošetření může také zjemňovat jemné linie, zpevňuje obrysy obličeje– a to jak okamžitě, tak i v průběhu času.

Jak funguje radifrekvenční ošetření pleti

Při radiofrekvenci jde vlastně o stimulaci vlastní produkce kolagenu. Během léčby je stroj používán k ohřání pokožky na 38-40 stupňů. Cítíte se u toho jako při masáži horkými lávovými kameny – máte příjemný pocit tepla v kůži, je to pohodlné. Vše trvá přibližně 30 minut, než se celá tvář ošetří. Zároveň jsou do pokožny zapracovány séra, která dodávají pokožce další potřebné látky. Tato metoda tedy používá sofistikovaný a moderní přístroj speciálně určený k léčbě nejběžnějších problémů stárnutí pokožky mužů a žen, jako jsou vrásky, přebytečné tukové tkáně nebo i celulitidu. Metoda využívá radiofrekvenční vlny, což je vlastně v podstatě tepelná energie určená pro remodelaci tkání a výrobu elastinu a nového kolagenu. Na rozdíl od invazivních postupů, které primárně postihují většinu povrchových vrstev pokožky, teplo rádiofrekvenční léčby pracuje hlavně v nejhlubší vrstvě kůže, tzv. dermis, aniž by to nějak významně ovlivnilo horní vrstvy, které jsou nad ní, jako je třeba epidermis. Vzhledem k tomu, že teplo je stimulace, která podporuje kontrakci základních tkání, zejména na úrovni dermis, měkké tkáně nacházející se v této oblasti těla se stlačují, zhušťují a dokonce vytvářejí nový kolagen – to je proces, který obvykle trvá mnoho měsíců. S novým kolagenem, který je přítomen v nejhlubší úrovni pokožky + vystavení těchto měkkých tkání dalším vlnám radiofrekvence pomáhá tvarovat a stahovat tyto tkáně – pak mají mladší a pružnější vzhled i vlastnosti tomuto odpovídá

Jak se na ošetření připravit

Zvláštní příprava není nutná. Radiofrekvenční ošetření není možno provést bezprostředně po opalování

Jak bude kůže reagovat po ošetření

Kůže může lehce začervenat a začervenání mírné intenzity muže přetrvat až 24 hodin po zákroku. Rovněž nelze vyloučit otok mírné intenzity, který však nebývá patrný okolí a mizí do 24 hodin.

RADIOFREKVENČNÍ OŠETŘENÍ
kbk studio - logo

© 2020 Beata Kučerová – všechna práva vyhrazena