Microblading obočí

Toužíte po hustém, přirozeně vypadajícím a krásně vytvarovaném obočí?  Právě pro vás je určen microblanding neboli vláskování obočí. Tato metoda permanentního makeupu bývá také nazývána jako čepelková úprava obočí.

Změňte svůj vzhled, a nejen vaše oči budou rozzářené díky profesionálnímu tetování obočí!

kbk studio - logo
spodni_zlata_lista

Úprava obočí metodou Microblading, také vláskování, je částečně permanentní technika dokreslení obočí, při které je do nejvyšší vrstvy pokožky mikročepelkou vpravován pigment ve tvaru chloupků obočí. Tvar obočí je upraven dle morfologie tváře a zlatého řezu Phi 1,618.

Jedná se o ideální proporci mezi vzdálenostmi jednotlivých rysů obličeje, která je naměřena pomocí speciálního nástroje, tzv. Kompasu PhiBrows.

Proč zvolit microblanding

Microblading jsem absolvovala v Perfect Acadamy, nejlepší akademie microbladingu v ČR, která se školí po světě a zejména od PhiAcademy.

Účastníkům vzdělávacího kurzu je udělován certifikát až po absolvování náročného tréninku, který může trvat až půl roku. Nemusíte se tak bát, že se dostanete pod ruku někoho, kdo svůj certifikát obdržel po jednom víkendu v učebně.

Pracujeme s pigmenty PhiBrows

Velká přednost pigmentů PhiBrows je nejen jejich výdrž, především ale jejich nezávadnost. Nejsou testovány na zvířatech, a neobsahují těžké kovy.

Vlivem slunečního záření vám tak obočí po roce nezčervená, jako se tak stává u běžných pigmentů. V současnosti používám pigmenty PhiBrows “SUPER Formula”, které jsou extrémně čisté a stabilní.

  • Pigmenty bez těžkých kovů => Znáte někoho, kdo skončil po roce od ošetření s červeným obočím? S pigmenty PhiBrows se vám to nestane, neobsahují těžké kovy škodlivé pro zdraví.
  • Luxusní péče => Po ošetření ode mě dostanete speciální krém s obsahem včelího vosku, který vám pomůže dosáhnout co nejlepších výsledků hojení obočí.
  • Netestujeme na zvířatech => Zvířata máme rádi, pigmenty testujeme na sobě.
  • Vegan Friendly
Microblading
kbk studio - logo

© 2020 Beata Kučerová – všechna práva vyhrazena