ODSTRANĚNÍ PERMANENTNÍHO MAKEUPU - REMOVAL

Jedná se o metodu odstraňování pigmentu na permanentní make-up z kůže. Technika je pro pokožku méně traumatizující než laser. Technický postup je obdobný jako tetování.

kbk studio - logo
spodni_zlata_lista

Do pokožky se vtetuje roztok, který na sebe následně váže pigment a tělo ho postupně vylučuje. Způsob odstraňování je velmi šetrný, ale méně účinný než laser. Roztok se vtetuje přímo na místa starého permanentního make-upu, které si přejete odstranit. Hned po zákroku je vidět lehký rozdíl v odstínu, zpravidla chladné, až namodralé pigmenty získají teplejší odstín. Podstatnější rozdíl v sytosti pigmentu však vzniká v průběhu hojení, kdy se v oblasti zákroku vytvoří stroupek, sloupne a následně hojí.

Celý proces trvá jeden měsíc. Po zhruba 5 týdnech je možné zákrok zopakovat. Počet sezení je individuální. Nejvíce záleží na tom, jak váš starý PMU vypadá. Pokud je velmi tmavý až modročerný, doporučujeme objednat se na alespoň jedno laserové sezení a po měsíci to podpořit removalem na zotavení kůže. Nelze předem určit, kolik sezení bude potřeba udělat na celkové odstranění, to vždy vidíme až po prvním zákroku. Někdy stačí pouze jedno sezení, jindy je potřeba docházet například půl roku. Určujícím faktorem je typ pigmentu a hloubka, která byla v případě vašeho starého pmu použita. Při každém removal zákroku však váš starý permanentní make-up zesvětlá. Jedno sezení trvá cca 1-2 hodiny podle rozsahu.

ODSTRANĚNÍ PERMANENTNÍHO MAKEUPU - REMOVAL
kbk studio - logo

© 2020 Beata Kučerová – všechna práva vyhrazena